Zajęcia klubowe w WTZ

 

Informacja dotycząca realizacji programu „Zajęcia klubowe w WTZ”

Informujemy, iż w terminie od dnia 1 października 2021 r. można składać wnioski o przyznanie środków PFRON na dofinansowanie prowadzenia zajęć klubowych w ramach programu „Zajęcia klubowe w WTZ” w kolejnym roku realizacyjnym. Termin ten dotyczy zajęć klubowych, które odbywać się będą przez pełen rok realizacyjny (12 miesięcy)  począwszy od dnia 1 lutego 2022 roku do dnia 31 stycznia 2023 roku.

To program wsparcia osób niepełnosprawnych poprzez prowadzenie w WTZ zajęć klubowych jako zorganizowanej formy rehabilitacji. Program „Zajęcia klubowe w WTZ” jest rozwiązaniem, które sprzyja aktywnemu wspomaganiu uczestników warsztatu terapii zajęciowej, którzy weszli na rynek pracy oraz osób niepełnosprawnych przed rozpoczęciem procesu rehabilitacji w warsztacie terapii zajęciowej.

Szczegółowe informacje dotyczące treści programu znajdują się na stronie https://www.pfron.org.pl/o-funduszu/programy-i-zadania-pfron/programy-i-zadania-real/program-zajecia-klubowe-w-wtz/tresc-programu/

Wnioski o dofinansowanie instytucje uprawnione mogą składać w terminie do dnia 15 października 2021 r. w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Brzozowie, ul. 3 Maja 51.

Starostwo Powiatowe w Brzozowie
PFRON
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
MPiPS
 
Wielkość czcionki
Wybierz tryb kontrastu